Aktuality

PREVRATNÉ PRIESTORY V MLYNICI

Mlynica je dôkazom, že staré industriálne budovy nemusia nevyhnutne zostať schátrané či definitívne zaniknúť. Žiadajú si len citlivý prístup, za ktorý sa odmenia svojou jedinečnosťou. Mlynicu sme si na atraktívnu multifukčnú budovu revitalizovali sami, pričom sme využili všetko z našich 20-ročných skúseností s realizáciou stavieb.

PROJEKT NIDO VYRASTÁ POMOCOU BIM TECHNOLÓGIE

V bratislavskom Novom Meste prebieha výstavba developerského projektu NIDO, ktorý ponúkne nadštandardné bývanie s dôrazom na modernú architektúru a zeleň. Realizátorom stavby je stavebná spoločnosť ise, s. r. o., ktorá v rámci svojich projektov využíva program Building Information Modeling (BIM), ktorý predstavuje moderný proces pre tvorbu a správu projektov.

Ukončili sme práce na hrubej stavbe projektu Nido

Hrubá stavba bytového komplexu Nido, neďaleko jazera Kuchajda v Bratislave, je hotová. Pri tejto príležitosti sa na spoločnej oslave v priestoroch objektu zišli pracovníci stavebnej firmy ise a developera – spoločnosti IURIS. Zástupcovia oboch firiem tak mali možnosť poďakovať svojim kolegom za výborný pracovný výkon.

Kvalita na stavbách | ise.sk

7 základných bodov pre dosahovanie kvality na stavbách

Žiadna stavba sa nezaobíde bez projektu. Aj drevená kôlňa na náradie zakúpená v obchodnom reťazci bez návodu na zloženie, by mohla dopadnúť tragicky, ak by ju skladal človek bez skúseností. Ako by dopadla stavba väčšieho objektu, nie je ťažké si domyslieť.

Zdieľaj na Facebooku: