Scroll Top

Aktuality

Dokončili sme projekt Nový Ružinov

Na Bajkalskej ulici v bratislavskom Ružinove sme realizovali výstavbu ďalšieho objektu v rámci projektu Nový Ružinov.

Vrátili sme sa na dúbravské Čerešne

Pokračujeme vo výstavbe úspešného projektu Čerešne.

IURIS House

Stavebné úpravy administratívy na Panenskej

Po rokoch sme sa vrátili na Panenskú. Aké úpravy sa dejú vo dvore našej srdcovky?

Výstavba na Topoľčianskej

V článku nájdete infomácie o projekte.

Nový Ružinov update

Otvorte si link a prezrite si fotografie z výstavby projektu Nový Ružinov.

Začiatok výstavby Nový Ružinov

V článku sa nachádza bližší popis projektu a video zachytávajúce počiatočný stav plochy.

N!DO 2 update 07/2022

Na projekte N!DO 2 je možné vidieť stále viac dokončených prác.

Čerešne update 06/2022

Pozrite si fotografie zachytávajúce postup prác na Čerešniach.

ise x DAAD 2022

Stali sme sa partnerom na medzinárodnom festivale DAAD 2022.

DNI  ARCHITEKTÚRY A  DIZAJNU / DAYS OF ARCHITECTURE AND DESIGN

Report z Čerešní

V článku nájdete video.

Priebeh výstavby na projekte N!DO 2

V článku nájdete video.

N!DO 2 dosiahlo svoju výšku

Na projekte Nido sme oslávili ukončenie hrubých stavebných prác. Pre viac noviniek otvorte článok.

Bohaté leto na Čerešniach

Cez leto sme výrazne postúpili v prácach na druhej etape Čerešní na bratislavských Poliankach.

Po rozkliknutí článku sa presvedčíte na vlastné oči 🙂

N!DO 2 napreduje

Na Tomášikovej vyrastajú nové objekty, ktoré nadväzujú na úspešný projekt N!DO.

V článku nájdete podrobnejši postup prác aj fotografie.

Novinky z Čerešní

Ako pokračujeme s výstavbou projektu Čerešne 2? Aké práce prebiehajú v interiéroch a exteriéroch jednotlivých objektov?

Dočítate sa v článku.

Postup prác Čerešne 2

Ukončili sme hrubé stavebné práce na väčšine objektov projektu Čerešne 2. Pre viac infomácii čítajte článok.

Začiatok Nido 2

Koncom Júla 2020 sme odštartovali práce na projekte Nido 2, ktoré priamo nadväzujú na úspešnú prvú etapu. V článku sa dozviete bližšie informácie.

Villa Jančova

Villa Jančova

Začiatkom leta sme sa pustili do ďalšieho pekného projektu  Villa Jančova vo vyhľadávanej lokalite- srdci hradného kopca Bórik. Ide o menší projekt s troma apartmánovými bytmi so spoločnou garážou na prízemí. Na objekte sú už hotové základy a začína sa pracovať na nosných konštrukciách nadzemných podlaží.

Výstavba Čerešne 2 - ise.sk

Čerešne 2

Stavebná činnosť na stavbách v Bratislave naberá na obrátkach. Aj napriek ťažkým pracovným podmienkam v posledných mesiacoch, ktoré na nás dopadli v súvislosti s  pandémiou, práce na stavbe druhej etapy projektu Čerešne  pokračujú. Všetky objekty – I,J,K,L,M a N sa nám už vynorili zo zeme a postupne rastú nadzemné podlažia. Stavenisku vládne  betón , betonárska oceľ a debnenie, dominantou stavby sú samozrejme  žeriavy.  Naša stavebná firma ise s.r.o.  sa ako generálny dodávateľ stavby usiluje odviesť  dobrú prácu a naplniť tak zámer investora nadviazať na  peknú prvú etapu tohto rozsiahleho projektu s názvom Čerešne fine living. 

Amber - ukončenie výstavby

Prednedávnom ukončila naša spoločnosť ise, s.r.o., ako generálny dodávateľ, stavbu 3 bytových domov na Bystrickej ul. v Devínskej Novej Vsi. Ide o zavŕšenie projektu Amber. Kompletne sú zrealizované všetky vonkajšie úpravy, vrátane technickej infraštruktúry.

Čerešne II - začiatok výstavby

Koncom septembra tohto roka sa začala výstavba druhej etapy projektu Čerešne. Rozsiahly polyfunkčný komplex, zahŕňajúci šesť hlavných objektov, s označením  Čerešne 2 je pre našu spoločnosť ise, s.r.o. ako generálneho dodávateľa stavby ďalšou výzvou.

NIDO - víťaz CE.ZA.AR 2019

Tohtoročným víťazným dielom v kategórii bytové domy ceny Slovenskej komory architektov za architektúru CE.ZA.AR 2019 sa stal projekt NIDO z architektonického ateliéru Grido architekti, s.r.o..

Postup výstavby na projekte Amber

Tempo prác na stavbe bytových domov projektu Amber sa zrýchľuje. Zmeny možno pozorovať takmer každý deň. O to vyššie sú nároky na koordináciu a kontrolu kvality jednotlivých profesií. Postupne sa realizujú úpravy vnútorných povrchov ako sú maľby, obklady a dlažby.

PROJEKT GANSBERG – úpravy vonkajších plôch

Stavba bytových domov projektu Gansberg, ktorej generálnym dodávateľom je spoločnosť ise, s.r.o., sa chýli k svojmu záveru. Dôkazom toho sú z veľkej časti už zrealizované rozsiahle úpravy vonkajších plôch, ktoré sa v maximálne možnej miere využívajú na výsadbu novej zelene.

Realizácia PSV prác na projekte Amber

Na projekte Amber, ktorého generálnym zhotoviteľom je spoločnosť ise, s.r.o., sa aktuálne realizujú práce PSV – omietky, cementové potery, sadrokartónové konštrukcie. Ich podstatnou súčasťou sú aj vnútorné rozvody inštalácií.

Projekt Amber - hrubá stavba dokončená!

Koncom januára sa ukončila hrubá stavba projektu Amber. Pri tejto príležitosti sa na spoločnej oslave v priestoroch objektu zišli pracovníci stavebnej firmy ise s.r.o. spolu s developerom a ďalšími hosťami. Spoločnosť ise s.r.o. je generálnym dodávateľom stavby AMBER, ktorá vyrastá v Devínskej Novej Vsi.

Mlynica nominovaná na eu mies award 2019

Mlynica je vo výbere na významnú európsku architektonickú cenu

Obnova industriálneho objektu Mlynica v Bratislave postúpila do užšieho výberu tohtoročnej Ceny Európskej únie za súčasnú architektúru Mies Award. Medzinárodná odborná porota ju vybrala zo siedmich slovenských nominácii. Mlynica je prvá stavba zo Slovenska, ktorá sa dostala do tejto prestížnej súťaže.

Mlynica si odniesla ocenenie CE.ZA.AR 2018 v kategórii Občianske a priemyselné budovy

Multifukčná budova Mlynica, o ktorej revitalizáciu sa zaslúžila stavebná firma ise, si odniesla prestížnu Cenu za architektúru Slovenskej komory architektov CE.ZA.AR 2018. Projekt Mlynica zaujal odbornú porotu natoľko, že sa rozhodla udeliť mu ocenenie v kategórii Občianske a priemyselné budovy.

Dokončenie hrubej stavby Gansberg

Hrubá stavba Gansberg dokončená

Koncom septembra sa ukončila hrubá stavba mestských víl projektu Gansberg. Túto príležitosť oslávili pracovníci stavebnej firmy ise spolu s developerom, architektmi a ďalšími hosťami. Spoločnosť ise je generálnym dodávateľom komplexu Gansberg na bratislavskej Kolibe. Na realizácii súboru troch nízkopodlažných vilových domov od ITB Development pracuje od minulého roku.

Cena Arch 2018

ISE s. r. o. je hlavným partnerom Ceny ARCH 18

Cena ARCH 18 je súťaž o najlepšie architektonické dielo na Slovensku, ktoré nominuje redakčná rada časopisu ARCH a hodnotí odborná porota. Tento rok sa o prestížne ocenenie odborníkov bude uchádzať aj Mlynica. Za projektom revitalizácie industriálneho objektu Mlynica stojí aj spoločnosť ise s.r.o.

Novovznikajúci projekt AMBER

Naša spoločnosť sa stala generálnym dodávateľom stavby novovznikajúceho projektu Amber. Ten vyrastie v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves. Projekt je určený tým, ktorí hľadajú príjemný štandard za dobrú cenu a zároveň im vyhovuje bývať mimo centra. Projekt Amber sa bude skladať z troch nízkopodlažných budov, ktoré ponúknu príjemné bývanie či už jednotlivcom, dvojiciam alebo aj rodinám.

WhatCity

Boli sme súčasťou WhatCity? na Mickiewiczovej ulici

Záleží nám na meste, v ktorom pôsobíme a žijeme, a preto sa angažujeme v aktivitách, ktoré podporujú jeho zdravý urbanistický rozvoj. Myšlienka stať sa súčasťou pouličného festivalu WhatCity? nás ihneď nadchla. Spoločnosť ise sa rozhodla podporiť rodinnú atmosféru podujatia a zároveň poukázať na naše hlavné zameranie – stavebníctvo.

Projekt Gansberg sa vynára spod zeme

Realizácia objektu v prudkom svahu patrí medzi najzásadnejšie technologické výzvy. Postup stavebných prác však naznačuje, že odborníci zo spoločnosti ise sa s ňou statočne popasovali. Po náročnom zakladaní stavby, vrátane zabezpečenia ochrany stavby pred degradačnými účinkami vody a únikmi tepla, už prebiehajú zemné zásypové práce okolo podzemných podlaží.

Hokejový zápas ise - Elimer

Gólovo atraktívny hokejový duel

V marci sme si na ľadovej ploche zmerali sily s elektroinštalačnou firmou Elimer. Na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave sa konal už druhý ročník priateľského hokejového stretnutia. Súboj sa tentokrát skončil šťastne pre hosťujúce mužstvo, ktoré sa tešilo z víťazstva 9:4. Elimer tak vyrovnal stav na zápasy zo vzájomných stretnutí na 1:1.

PREVRATNÉ PRIESTORY V MLYNICI

Mlynica je dôkazom, že staré industriálne budovy nemusia nevyhnutne zostať schátrané či definitívne zaniknúť. Žiadajú si len citlivý prístup, za ktorý sa odmenia svojou jedinečnosťou. Mlynicu sme si na atraktívnu multifukčnú budovu revitalizovali sami, pričom sme využili všetko z našich 20-ročných skúseností s realizáciou stavieb.

PROJEKT NIDO VYRASTÁ POMOCOU BIM TECHNOLÓGIE

V bratislavskom Novom Meste prebieha výstavba developerského projektu NIDO, ktorý ponúkne nadštandardné bývanie s dôrazom na modernú architektúru a zeleň. Realizátorom stavby je stavebná spoločnosť ise, s. r. o., ktorá v rámci svojich projektov využíva program Building Information Modeling (BIM), ktorý predstavuje moderný proces pre tvorbu a správu projektov.

Ukončili sme práce na hrubej stavbe projektu Nido

Hrubá stavba bytového komplexu Nido, neďaleko jazera Kuchajda v Bratislave, je hotová. Pri tejto príležitosti sa na spoločnej oslave v priestoroch objektu zišli pracovníci stavebnej firmy ise a developera – spoločnosti IURIS. Zástupcovia oboch firiem tak mali možnosť poďakovať svojim kolegom za výborný pracovný výkon.

Kvalita na stavbách | ise.sk

7 základných bodov pre dosahovanie kvality na stavbách

Žiadna stavba sa nezaobíde bez projektu. Aj drevená kôlňa na náradie zakúpená v obchodnom reťazci bez návodu na zloženie, by mohla dopadnúť tragicky, ak by ju skladal človek bez skúseností. Ako by dopadla stavba väčšieho objektu, nie je ťažké si domyslieť.